گروه های آموزشی ناحیه دو بهارستان
فعالیت های کارشناسی تکنولوژی و گروه های آموزشی
حدیث موضوعی


مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 28 دی 1396
راه های دستیابی به پشتکار

راه های دستیابی به پشتکار


راه های دستیابی به پشتکار با چند تکنیک ساده امکان پذیر است،در ابتدا از كم شروع كنید (برای خوردن یك فیل، باید آن را به لقمه‌های كوچك تقسیم كرد، كارهای بزرگ را به اجزای كوچكتر تقسیم كنید (۵۰۰ صفحه كتاب را، ده صفحه، ده صفحه بخوانید،حتماً باید پایان كار را برای خود معلوم كنید. (چقدر به هدفم نزدیك شده‌ام؟) جهان كنونی ما پر از افراد مستعد و ناموفق و همچنین لبریز از نوابغ شكست خورده با اعتماد به نفس پایین و تحصیل کرده های بیكار است! می‌دانید علت چیست؟ چون این افراد به جای تلاش و پشتكار و همت عالی، به تحصیلات، نبوغ و استعدادشان دلخوش كرده و می‌كنند.اشخاص عادی با تجربه اولین شكست و مانع، دست از كار برمی‌دارند. و به همین دلیل است كه در زندگی، با انبوه اشخاص عادی و معمولی و فقط با یك ادیسون روبرو هستیم.

به هر حال، هر هدفی كه برای خود دارید و هر تغییری كه می‌خواهید به وجود آورید، مهمترین و اساسی‌ترین شرط آن، دست به كار شدن و اقدام كردن و سماجت و پافشاری بر روی این خواسته است.

بزرگترین نقطه ضعف ما، كوتاه آمدن و مطمئن‌ترین راه برای موفقیت، تلاش برای یكبار دیگر است. (ادیسون)


ارسال توسط سرگروه روان شناسی متوسطه2
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا از عملکرد (اطلاع رسانی، نو و بروز بودن محتوا، کاربردی بودن مطالب و...) وب سایت گروه های آموزشی ناحیه دو بهارستان رضایت دارید؟


صفحات جانبی
دبیرخانه های استانی
امکانات جانبی
ذکر روزهای هفتهدر این وبلاگ
در كل اینترنت


یک پیام بفرستید