گروه های آموزشی ناحیه دو بهارستان
فعالیت های کارشناسی تکنولوژی و گروه های آموزشی
حدیث موضوعی


مرتبه
تاریخ : دوشنبه 30 شهریور 1394

 

آدم موفقی هستی؟ برای جواب دادن به این پرسش تا دلت بخواهد زمان داری برای ارزیابی خودت و این غیرعادی نیست چون همین حالا هم که سرت را بچرخانی و از دو سه نفری که در اطرافت هستند این را بپرسی آنها هم اول لبخندی می‌زنند که یعنی منظورت چیست و بعد اگر بخواهند با صداقت جواب بدهند زمانی می‌خواهند برای جواب دادن و در اصل نمی‌توان این سوال را خیلی راحت جواب داد...

اما به جای آن اگر از هر کسی بپرسید که می‌خواهد اَدم موفقی باشد یا نه؟ بدون درنگ می‌گوید: بله...چرا که نه! اما اگر این طور است چرا همه نمی‌توانند موفق باشند؟

http://zibasaz.niniweblog.com/
ادامه مطلب
ارسال توسط مدیر اجرایی علی ارژنگ
مرتبه
تاریخ : یکشنبه 29 شهریور 1394

با سلام واحترام....

ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و تبریک پیشاپیش عید سعید قربان همکاران ارجمند ادامه مطالب وبلاگ را از آدرس زیر دنبال فرمایید...

http://baharestan2art.mihanblog.com/


منتظر نظرات وپیشنهادات سازنده شما هستیم....ارسال توسط سرگروه هنر متوسطه1
مرتبه
تاریخ : جمعه 13 شهریور 1394

تعریف

بیش فعالی اختلالی است که در آن پر تحرکی ، بی توجهی و رفتارهای نا گهانی در کودکان مبتلا ، بیش تر و شدید تر از کودکان دیگر است .10-5 درصد کودکان به این اختلال دچارند و در پسرها شایع تر است . علائم این بیماری قبل از 7سالگی مشاهده می شود ، ولی اغلب در دوران مدرسه مشکلات جدیتر است. 

بیش فعالی ، بیماری ،عقب ماندگی ذهنی و یا مشکل روانی نیست.  این کودکان بدلایلی بیشتر از سایرین فعالیت می کنند.بسیار سریع الانتقال بوده و گیرایی بالایی دارند . اکثرا بهره هوشی بالایی نیز دارند اما نیازمند نظم بخشیدن به این توانایی  هستند.

علت

 عوامل متعددی در ایجاد آن نقش دارند .به نظر می رسد علت آن عمدتاً  نقص در تکامل سیستم اعصاب باشد .به عبارت دیگر ، کودکان مبتلا ،احتمالاًدر قسمت هایی از مغز که مسئول توجه ، تمرکز و تنظیم فعالیت های حرکتی اند ، دچار نقص جزئی می باشند . توارث و ژنتیک در این اختلال نقش دارند . همچنین در بعضی موارد ، در جریان حاملگی یا زایمان یا پس از ان ، صدمات جزئی به ساختمان مغز وارد می شود که می تواند باعث بروزاین مشکل گردد .ادامه این مطلب را اینجا مطالعه کنید
طبقه بندی: مطالب علمی، 
ارسال توسط مدیر اجرایی علی ارژنگ
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394
Image result for ‫پیام تبریک میلاد امام رضا‬‎

شمع جمع شاپرکهایی رضا
ای کلید ساده مشکل گشا
آن گل زیبا گل خوشبو تویی
ای رضا جان، ضامن آهو تویی
با نگاهت چون کبوتر کن، مرا
تا بگیرم اوج، خوشحال و رها

ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، آقا امام رضا (علیه السلام) مبارکباد.

 ارسال توسط سرگروه ابتدایی - خانم اصغری
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 2 شهریور 1394

به اطلاع کلیه مدیران محترم متوسطه و دانش آموزان می رساند خانه تکنولوژی ایران در راستای تولید دانش و ارزش گذاری به تحقیق و توسعه ، در نظر دارد اولین رویداد بین المللی " جایزه بزرگ اختراعات ایران" را در بخش های مختلف از جمله بخش دانش آموزی در روز های 20 ، 21 ، و 22 آبان ماه  سال 1394 در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار نماید. دانش آموزانی که تمایل به ثبت نام دارند باید ضمن مراجعه به سایت www.iigp.ir  و انتخاب منوی ثبت نام ، گزینه "دانش آموز " را در بخش مدرک تحصیلی انتخاب نمایند.


گروه های آموزشی شهرستان بهارستان 2


راهنمای ثبت نام و فایل های ضمیمه :

راهنمای ثبت نام

فایل ضمیمه
طبقه بندی: مدیران اجرایی،  اطلاعـیــه، 
ارسال توسط مدیر اجرایی علی ارژنگ
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا از عملکرد (اطلاع رسانی، نو و بروز بودن محتوا، کاربردی بودن مطالب و...) وب سایت گروه های آموزشی ناحیه دو بهارستان رضایت دارید؟


صفحات جانبی
دبیرخانه های استانی
امکانات جانبی
ذکر روزهای هفتهدر این وبلاگ
در كل اینترنت


یک پیام بفرستید